Používate zastaralý prehliadač

Váš prehliadač je zastaralý, preto nemôžete naplno využívať funkcionalitu tejto stránky. Navštívte tieto stránky a zdarma si aktualizujte váš prehliadač..

Maľovanie

V každom z nás je umelec

Namaľujte si svoj vlastný obraz podľa vašej predlohy alebo fantázie. Kreativitu necháme na vás. My vás len usmerníme a pomôžeme vám vašu predstavu preniesť na plátno.Naše maliarske dielne ponúkajú viac, ako len bežné výtvarné kurzy. Toto nie je škola, ale relax po vyťaženom dni, maľovanie kde rozvíjate svoju kreativitu podľa vlastného tempa. Ponúkame individuálny prístup a radi vám poradíme, ako na to. Pripravíme pre vás plátno, farby a štetce, ako aj dobrú náladu, kávičku alebo čaj. Odmenou za návštevu vám bude nielen oddych, ale aj vlastné dielo, z ktorého sa môže vykľuť aj krásny darček. Nevesty, príďte si k nám namaľovať svoj originálny svadobný strom, do ktorého môžete vložiť fotky svojich blízkych.

Náš priestor je otvorený pre deti, mladistvých aj dospelých každej úrovne. Ak ste začiatočník, ktorý by len rád vyskúšal niečo nové, nebojte sa chytiť štetec do ruky a zvyšok nechať na nás.

Tvorivé posedenia sú naplánované na štyri popoludnia po 90 minút pre skupinky po štyroch osobách. Maľujeme na plátno akrylovými farbami. Ak sa vám nepodarí dokončiť obraz v tomto čase, nie je problém dohodnúť sa na pokračovaní. A ak sa vám ho podarí dokončiť skôr, môžete si dokúpiť plátno a maľovať ďalej. Priveďte k nám aj svoje deti, rodičov či priateľov a zabavte sa spolu.

Prihláste sa ešte dnes a vytvorte svoje majstrovské dielo.

 

Maľba obrazu – Pre začiatočníkov

Na prvej hodine si vyberiete veľkosť plátna, záleží na veľkosti vášho zvoleného obrázka. Plátno si namaľujete podkladovou farbou na papier urobíte hrubý náčrt, aby ste vedeli, ako obraz rozmiestniť na plátno. Keď plátno vyschne, načrtnete si kompozíciu a potom začíname maľovať.

Na ďalších hodinách už budete maľovať samotný obraz. Dokončený a suchý obraz sa nakoniec prelakuje.

 

Maľba obrazu – Pre pokročilých

Ak ste už niekedy maľovali a o maľovaní už čo to viete, nevadí. Aj pre vás sú pripravené tieto maliarske dielne. Môžete hneď začať maľovať, ak potrebujete individuálnu hodinu, resp. môžete prísť iba jeden, či dvakrát po viac hodinách, nie je problém dohodnúť sa.

 

Ukážky:

 

Cena: 49,90€  trvanie kurzu : 4 x 90 minút.
V cene: plátno, farby, štetce, ceruzky, občerstvenie, odborné vedenie
Každých ďalších 90 minút je  10 €.

Pozri rozvrh kurzov

 

Prihlásiť sa